Manisa Sineklik Sistemleri

Manisa Sineklik Sistemleri

Sineklik sistemleri, uçan veya yürüyen haşerelerin evinize girmesini engelleyen çevreci, ekonomik ve pratik tek üründür. Pencere kapı ve doğramalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sistemdir. Sineklik modelleri dekoratiftir ve isteğe göre boyanabilir. Uzun ömürlüdür. Ayrıca sineklik sistemleri dışarıdan yaşam alanınıza gelen tozun yaklaşık yüzde otuzunu da engeller.


Pileli Sineklik (Plise Sineklik)

Pileli Sineklik olarak da adlandırılan Plise Sineklik özellikle balkon kapıları, cam balkon, fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür. Plise Sinekliğin açılıp kapanma şekli oldukça basittir ve yer işgal etmediği gibi dekoratif bir görünüme sahiptir.Plise Sineklik tek parmağınız ile açılıp kapana bildiğinden çocuklar için çok büyük bir kolaylıktır.Her türlü kapı ve pencerelerde kullanabildiği gibi dış etkenlerde korunurken manzarayı da kapatmamış olursunuz.
Pileli sineklikler yatay, dikey ve çift açılım şeklinde uygulanabilmektedir.


Stor Sineklik

Genellikle stor sineklikler pencerelerde dikey, kapılarda yatay tercih edilmektedir. Opsiyonel olarak tavsiye edilen yay frenleme sistemi ile, dikey Stor Sineklik alt kilitten kurtulduktan sonra yukarıya doğru yavaşça açılır. Sineklik tülü ve borusunun oluşturduğu ruloyu dayanıklı alüminyum kutu gizler. Stor sineklik sistemleri herhangi bir kimyasal madde içermez. Stor Sineklikler; istenilen ral renk seçenekleriyle tüm ortamlara uyum sağlayabilir. Kullanım rahatlığı bakımından tavsiye edilen frenleme sistemi ile dikey Stor Sineklik alt kilit açıldıktan sonra elle kontrol etmeksizin yukarıya doğru yavaşça açılır. Doğru kullanıldığı takdirde çok uzun ömürlü olurlar. Stor Sineklik, pencereleriniz de istendiğinde kapatılıp açabileceğiniz kullanım kolaylığı olan bir sistemdir
Stor sineklikler yatay, dikey ve çift açılım şeklinde uygulanabilmektedir.

 

Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklik ekonomik bir sineklik modeli olup temizliği kolay ve kullanımı rahattır. Menteşeli sinekliklerin kasalı ve kasasız modelleri mevcuttur. Her pencereye ve kapıya uyan sinekliktir. Menteşeli sineklik genellikle giriş ve çıkışı fazla olan yaşam yerlerinde tercih edilir. Menteşeli sineklik aksesuarda değişiklik sayesinde tak-çıkar modeli haline dönüşebilir. Menteşeli sineklik sistemlerini kullanılmayacağı zaman yerinden kolayca çıkartıp muhafaza edebilirsiniz. Uzun ömürlü ve dekoratiftir.

 

Sürme Sineklik (Sürgülü Sineklik)

Sürgülü sineklik olarak da bilinen sürme sineklik PVC yada alüminyum doğrama ile üretilmiş kapı ve pencerelere dışarıdan monte edilerek kullanılır. Sürme sineklik rulmanlar üzerinde hareket eder, oldukça dekoratif ve uzun ömürlüdürler. Yer kaplamazlar ve en çok tercih edilen sineklik sistemleri arasında yer alırlar. tüm doğrama sistemleri ile kullanılabilir ve istenilen renge boyanabilirler.

 

Öne Çıkarılanlar

Manisa Laminant Lambiri

PARKE NEDİR? Parke yer döşemel

Manisa Elektrik Su İşleri

Orli Ticaret Demir Doğrama, elektrik ve su tesisatı işlerinde profesyonel ustalığı ile sizlere

Manisa Demir Doğrama

Manisa Demir Doğrama Orli Ticaret Demir Doğrama olarak ,demir doğrama işleri yapmaktayız gerek bulunduğumu

Yorumlar